برخورداری از پکیج کامل کتاب، کیفیت عالی کاغذ و چاپ، خدمات پس از فروش، دسترسی به جدیدترین کتاب‌ها، خدمات مشاوره رایگان برای انتخاب کتاب‌های مورد نیاز، اعطای گواهینامه پایان دوره‌های آموزشی به زبان‌آموزان برای موسسات طرف قرارداد، برگزاری دوره‌های آموزش مدرسان برای موسسات طرف قرارداد، از مزایای اصلی خرید کتاب‌های اورجینال می‌باشد.

به دلیل رویکرد حرفه‌ای انتشارات و حفظ ابزار مورد استفاده مدرسین در کلاس‌های درس، همچنین ارتقاء کیفی سطح آموزش، که در صورت در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفتن این منابع خدشه دار می‌شود، این کتب تنها در اختیار موسسات آموزشی که اقدام به تهیه کتب اورجینال به تعداد مشخص می‌نمایند، قرار می‌گیرد.

متاسفانه به علت سوداگری عده‌ای سود‌جو که هدفی جز کسب درآمد ندارند و به منظور سهولت در فروش کتاب، منابع تکمیلی بدون مجوز تکثیر می‌شود. اینان به تاثیرات نامطلوب این کار روی دانش‌آموزان و مدرسان نمی‌اندیشند. با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شده است بسیاری از مراجعات عملاً تحت پوشش مدرسان خصوصی صورت می‌گیرد. انتشارات کتاب پاسارگاد ابزاری جهت تشخیص و تفکیک این مراجعان در اختیار ندارد. ضمناً برخی از درخواست‌ها جهت استفاده از این کتاب‌ها به عنوان خودآموز است که چون این کتاب‌ها با این منظور تالیف نشده اند، به لحاظ فنی بکار بردن آن‌ها به عنوان خودآموز مورد تایید نیست.

 محصولات آموزشی زبان با قیمت مناسب و کمتر از قیمت  بازار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

برای شرکت در کارگاه‌ها، پس از مطالعه شرایط و قوانین شرکت در دوره می‌توانید اقدام به رزرو کارگاه‌ها نمایید.
اگر موسسه هستید و قصد دارید معلمان خود را برای کارگاه معرفی کنید از فرم رزرو ویژه موسسات و در غیر اینصورت از فرم رزرو ویژه معلمان استفاده نمایید.
توجه داشته باشید که از هرکدام از فرم‌ها که استفاده می‌کنید، پر کردن تمامی اطلاعات خواسته شده، الزامیست. در پایان فرآیند رزرو نیز 20 درصد مبلغ کل دوره را به عنوان پیش پرداخت و رزرو کارگاه بصورت آنلاین پرداخت نمایید.

کلیه مشتریانی که قصد خرید کتب آموزشی به صورت کلی و جزیی را دارند، می‌توانند پس از انتخاب محصول مورد نظر با استفاده از اطلاعات سایت و یا طرق دیگر، با شماره تلفن 66962470  تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایند.