Frequently Asked Questions Banner
با توجه به وجود کتاب های تکثیر شده بدون مجوز در بازار ایران، مزایای خرید از انتشارات کتاب پاسارگاد چیست؟

برخورداری از پکیج کامل کتاب، کیفیت عالی کاغذ و چاپ، خدمات پس از فروش، دسترسی به جدیدترین کتاب‌ها، خدمات مشاوره رایگان برای انتخاب کتاب‌های مورد نیاز، اعطای گواهینامه پایان دوره‌های آموزشی به زبان‌آموزان برای موسسات طرف قرارداد، برگزاری دوره‌های آموزش مدرسان برای موسسات طرف قرارداد، از مزایای اصلی خرید کتاب‌های اورجینال می‌باشد.

دلیل عدم فروش منابع تکمیلی دوره های آموزشی نظیر کتاب معلم به متقاضیان آزاد (غیرموسسات) چیست؟

به دلیل رویکرد حرفه‌ای انتشارات و حفظ ابزار مورد استفاده مدرسین در کلاس‌های درس، همچنین ارتقاء کیفی سطح آموزش، که در صورت در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفتن این منابع خدشه دار می‌شود، این کتب تنها در اختیار موسسات آموزشی که اقدام به تهیه کتب اورجینال به تعداد مشخص می‌نمایند، قرار می‌گیرد.

به چه دلیل مدرسانی که به صورت خصوصی تدریس می‌کنند نمی‌توانند از منابع تکمیلی استفاده کنند؟

متاسفانه به علت سوداگری عده‌ای سود‌جو که هدفی جز کسب درآمد ندارند و به منظور سهولت در فروش کتاب، منابع تکمیلی بدون مجوز تکثیر می‌شود. اینان به تاثیرات نامطلوب این کار روی دانش‌آموزان و مدرسان نمی‌اندیشند. با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شده است بسیاری از مراجعات عملاً تحت پوشش مدرسان خصوصی صورت می‌گیرد. انتشارات کتاب پاسارگاد ابزاری جهت تشخیص و تفکیک این مراجعان در اختیار ندارد. ضمناً برخی از درخواست‌ها جهت استفاده از این کتاب‌ها به عنوان خودآموز است که چون این کتاب‌ها با این منظور تالیف نشده اند، به لحاظ فنی بکار بردن آن‌ها به عنوان خودآموز مورد تایید نیست.

روند قیمت گذاری کتاب به چه صورت می‌باشد؟

 محصولات آموزشی زبان با قیمت مناسب و کمتر از قیمت بازار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

نحوه سفارش کتاب به چه صورت می‌باشد؟
برای خرید کتاب کافیست از طریق تلگرام یا واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید.
چگونه می توانم در کارگاه شرکت کنم؟
به منظور کسب اطلاع از زمان و موضوع کارگاه های آموزشی، صفحه اینستاگرام کتاب پاسارگاد را دنبال کنید.